دکتر زهرا سعادتی

متخصص جراحی عمومی


مطب دکتر زهرا سعادتی

لیزر هموروئید

سایت جامع هموروئید

لیزر هموروئید در تهران

در حال حاضر دو نوع لیزر بیشترین کاربرد را در درمان انواع هموروئید یا همان بواسیر دارد. لیزر هموروئید در تهران و در مطب دکتر سعادتی متخصص جراحی و لیزر نیز با همین دو نوع لیزر انجام می شود. در درجه اول لیزر کم توان یا مادون قرمز که به صورت کاملا سرپایی انجام می شود. کوچکترین جراحتی به بافت وارد نمی شود و تنها با تاباندن این نوع لیزر خاص به محل بالشتک هموروئید خون لخته شده در آن جذب شده و ورم و التهاب آن از بین می رود. بیمار بعد از انجام لیزر هموروئید می تواند به کارهای روزمره خود برسد و بستری ندارد.
در مواقعی که هموروئید بسیار بیرون زده و پوست اضافه زیادی دارد از لیزر پرتوان استفاده می شود. با یک بی حسی موضعی هموروئید به راحتی لیزر می شود و بیمار هیچ دردی را احساس نمی کند. بالشتک هموروئید با لیزر برداشته می شود و به پاتولوژی ارسال می شود. بیمار بدون بستری به منزل می رود و بعد از یک شب کم تحرکی و استراحت دوباره به زندگی روزمره بر می گردد.
با لیزر پرتوان همزمان بیماری شقاق و هموروئید را می توان درمان کرد.در عمل جراحی هموروئید با لیزر پرتوان ازهمورئید اکتومی استفاده می شود.

لیزر درمانی هموروئید در تهران-قبل و بعد

در تصویر بالا می بینید که هموروئید ترومبوزه با روش لیزردرمانی با لیزر کم توان بدون هیچ جراحتی کوچک شده و خون داخل ترومبوز جذب شده و آثار بیماری کاملا از بین رفته است.

انتخاب بهترین مرکز لیزر هموروئید در تهران

برای انتخاب بهترین مرکز لیزر هموروئید در تهران به موارد زیر توجه کنید:

-لیزر باید توسط یک متخصص جراحی عمومی و لیزر دوره دیده و باتجربه انجام شود.

-اگر لیزر هموروئید تحت بی حسی نخاعی یا بیهوشی انجام می شود حتما باید در کلینیک یا بیمارستان با حضور متخصص بیهوشی انجام شود.

-اگر ساکن تهران نیستید و لازم است بعد از لیزر در تهران بمانید بهتر است کلینیک شرایط اقامت برای یک شب برای بیمار و یک همراه با او را داشته باشد.

-لازم است برای شب اول بعد از لیزر یک تلفن اورژانس به شما ارائه شود.

-توصیه ها و مراقبت های بعد از لیزر نیز باید به طور مکتوب به بیمار ارائه شود تا در مواقع لازم به آن رجوع کند.

تفاوت لیزر هموروئید با عمل جراحی هموروئید

لیزر هموروئید سوپرتین است یعنی بسیار نازک است. بنابراین برشی که با لیزر پرتوان هموروئید انجام می شود به بافت سالم اطراف صدمه نمی زند. به علاوه این نوع لیزر همزمان با برش سر عروق و اعصاب بریده شده را ترمیم هم می کند. این در حالی است که عمل جراحی معمول هموورئید با تیغ یا کوتر برقی انجام می شود که صدمات زیادی به بافت سالم مقعد می زند. به علاوه درد و خونریزی بسیار زیادی دارد و جراح ملزم به بخیه زدن زخم برای قطع خونریزی می باشد.

بیمارانی که تحت عمل جراحی هموروئید با روش های قدیمی قرار می گیرند حداقل 2 ماه دوره نقاهت بعد از جراحی هموروئید را می گذرانند. این در حالی است که بعد از لیزر هموروئید بیمار فقط یک شب استراحت می کند. برخی بیماران از 2 روز بعد در محل کار خود حاضر می شوند. نهایت یک هفته بعد از لیزر هموروئید می توانید به محل کار خود بازگردید. بیمارانی که تحت لیزر هموروئید قرار می گیرند از فردای روز لیزر می توانند به تنهایی به کارهای روزمره خود برسند.

تجربه لیزر هموروئید در تهران

بیمارانی که تجربه لیزر هموروئید در تهران را دارند در 90 درصد مواقع اعلام کرده اند که بعد از لیزر یا درد نداشته اند یا با یک مسکن ساده مثل ژلوفن درد آنها تسکین یافته است. برخی بیماران نیز علاوه بر هموروئید مبتلا به دیگر بیماری های مقعد مثل شقاق و آبسه و حتی فیستول مقعدی بوده اند. یک متخصص جراحی و لیزر ماهرتمام این بیماری های مقعدی را در یک جلسه و همزمان با هم می تواند با لیزر درمان کند.

لازم است بیمار بعد از لیزر یک شب استراحت کند و یک همراه نیز با خود داشته باشد. قبل از لیزر نیز متخصص جراحی عمومی و لیزر شیافی برای بیمار تجویز می کند که روده ها تخلیه شود. بنابراین بیمار تا 24 ساعت بعد از لیزر نیازی به اجابت مزاج ندارد. دکتر زهرا سعادتی یک رژیم غذایی مناسب همراه با برگه مراقبت های بعد از لیزر به بیماران ارائه می کنند. همچنین یک شربت ملین نیز برای بیمار تجویز می شود. بدین ترتیب اولین اجابت مزاج بعد از لیزر هموروئید بدون درد و خونریزی خواهد بود و بیمار سختی از این بابت نخواهد داشت.

خانم دکتر سعادتی متخصص هموروئید و لیزر

خانم دکتر سعادتی متخصص جراحی و دارای بورد تخصصی
فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران دوره های لیزر را در کشورمان ایران و روسیه و ترکیه گذرانده اند


نظرات کاربران درباره این مطلب :

حسن شاهرخي [ 1395-11-14 ]
وقت ويزيت ميخواستم هموروييد دارم ميخواهم با ليزر عمل كنم

امین حسین پور [ 1395-11-11 ]
مطالبتون جالب بود ولی زیادی مختصر ممنون میشم بیشتر بنویسید در این زمینه

ابراهیم حسین بر [ 1395-11-11 ]
جالب بود ممنون

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
سوالات پزشکیهموروئید در بارداریخونریزی گوارشیپیام های کاربرانهشدار هموروئید و شقاق هنخارش مقعدگالری عکسویزیت آنلاین و غیر حضوریده مزیت لیزر در درمان بیمفیستول مقعد چیست ؟کیست مویی چیست ؟ده نکته طلایی برای درمان لیزر هموروئید۵ روش درمان هموروئید یا بدکتر جراح عمومی و جراحی هلیزر هموروئید در تهرانآیا عمل جراحی هموروئید بدکتر خانم جراح هموروئید لیزر کیست موییآبسه مقعددرمان فیستول مقعد با لیزدرمان هموروئید با فوتوکولیزر درمانی هموروئید یا آخرین اخبار و تحقیقات همدرمان هموروئید بدون جراحلیزر شقاق مقعدالتهاب روده تشخیص و انوادرمان خانگی هموروئیدمراقبت از کیست موییانواع هموروئیدسه روش تمرین کگل برای درممراقبت بعد عمل همورئیدانواع روش درمان هموروئیدشقاق چیستهموروئید چیست و همه چیز داگر فیستول درمان نشودعلائم هموروئیدهموروئید ترومبوزهتشخیص هموروئیدعمل جراحی شقاقهموروئید خارجیتعریف هموروئید چیست؟عکس هموروئیدهموروئید داخلیجراحی هموروئیدصفحه اصلیهموروئید در بچه هاخونریزی مقعدی