انتخاب دکتر خانم جراح هموروئید زنان

خانم دکتر زهرا سعادتی متخصص جراحی عمومی و لیزر و متخصص در زمینه جراحی هموروئید و شقاق و بیماری های نشیمنگاه می باشند. از آنجایی که هموروئید در ناحیه حساس مقعد بروز می کند اغلب بانوان ترجیح می دهند برای معاینه و جراحی هموروئید و شقاق مقعد به متخصص خانم مراجعه کنند. این امکان برای مراجعه کنندگان وجود دارد که تمام کادر جراحی و لیزر هموروئید و لیزرشقاق را خانم انتخاب کنند و از این بابت ترس و خجالت نداشته باشند.

برخی بیماران تصور می کنند که برای درمان هموروئید لازم است به متخصص زنان مراجعه کنند. همچنین برخی برای مراجعه به پزشک خانم برای درمان هموروئید تصور می کنند که فقط پزشک زنان می تواند به آنها کمک کند. اما این تصور اشتباه است و شما برای درمان هموروئید می توانید به متخصص جراحی عمومی خانم نیز مراجعه بفرمایید. همچنین بهتر است به جراحی مراجعه کنید که تجربه و تخصص کافی در جراحی با لیزر را داشته باشد. برای درمان هموروئید ابتدا داروی قوی تجویز می شود.

دکتر خانم هموروئید در تهران

مطب خانم دکتر سعادتی در تهران محدوده پاسداران قرار دارد و کلیه جراحی های ایشان با لیزر و در کلینیک تخصصی انجام می شود. اگر به دنبال یک فوق تخصص هموروئید در تهران می گردید باید این نکته را در نظر داشته باشید که فوق تخصص هموروئید در میان رشته های پزشکی وجود ندارد و برای این مورد به جراحی مراجعه کنید که تجربه تخصصی بالایی در این زمینه دارد. همچنین جراحی که با روش های روز و مدرن درمان هموروئید آشنایی دارد انتخاب مناسبی می باشد. خانم دکتر زهرا سعادتی متخصص جراحی و لیزر از سال 86 تا کنون هزاران جراحی موفق در زمینه لیزر هموروئید، شقاق و دیگر بیماری های ناحیه مقعد را انجام داده اند. همچنین ایشان در سال 76 از دانشگاه شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل شده اند و از همان زمان علاوه بر جراحی های عمومی به طور تخصصی به درمان و جراحی های تخصصی هموروئید نیز پرداخته اند.نظرات کاربران درباره این مطلب :
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :

خبر خوب برای بیماران راه دور
بیماران راه دور که امکان مراجعه حضوری ندارند و یا نیاز به هماهنگی قبل از لیزر دارند می توانند از ویزیت آنلاین استفاده کنند. ویزیت آنلاین با دکتر زهرا سعادتی از طریق "واتساپ" یا پیامرسان "بله" به طور متنی و ارسال عکس انجام می شود. برای هماهنگی ویزیت آنلاین با تلفن های مطب تماس بگیرید.

جراحی و درمان هموروئید توسط دکتر خانم
عمل جراحی شقاق چگونه است؟عمل جراحی شقاق چگونه است؟
تاریخ انتشار : 1395-10-15
فیستول مقعد چیست؟فیستول مقعد چیست؟
تاریخ انتشار : 1395-08-28
لیزر کیست مویی در تهرانلیزر کیست مویی در تهران
تاریخ انتشار : 1395-11-20
لیزر شقاق مقعد در تهرانلیزر شقاق مقعد در تهران
تاریخ انتشار : 1395-10-15
طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین