لیزر کیست مویی در تهران

لیزر کیست مویی تقریبا برای تمام نقاط بدن بیمار قابل انجام است. یکی از شایع ترین ناحیه های بروز کیست مویی پایین کمر و یا همان ناحیه ساکروم می باشد که بسیار عود کننده و دردناک می باشد. اما با روش های نوین جراحی و لیزر کیست مویی احتمال عود این جراحی نزدیک به صفر خواهد بود. لیزر کیست مویی شامل تخریب و تخلیه جدار کیست و مو و محتویات داخل آن است.

برخی بیماران تصور می کنند که لیزر کیست مویی تنها با تابش لیزر بر ناحیه کیست انجام می شود. اما تابش لیزر کم توان تنها بخشی از روند درمان کیست مویی با لیزر می باشد. در واقع چند نوع لیزر با طول موج های مختلف برای درمان کیست مویی با لیزر به کار بسته می شود.

فیلم لیزر کیست مویی
عکس لیزر کیست مویی

تصویر لیزر

نقاهت کیست مویی بعد از لیزر کیست مویی

اگر لیزر کیست مویی به روش بسته و پلاستیک انجام شود دوره نقاهت بیماری بسیار کوتاه تر از روش جراحی باز خواهد بود. در این روش جراحی نیازی به تعویض پانسمان فشاری و پر کردن زخم با گاز استریل نیست. زیرا زخم جراحی بسته است و مسلما نیازی به پرکردن با گاز وجود ندارد. بسته به نوع بخیه و وسعت جراحی کیست مویی با لیزر زمان برداشتن بخیه های جراحی متفاوت خواهد بود. برخی از بیماران یک یا دو بخیه بسیار کوچک دارند که می توانند 7 الی 10 روز بعد از لیزر کیست مویی برای برداشتن بخیه ها به جراح معالج خود مراجعه کنند.درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :

خبر خوب برای بیماران راه دور
بیماران راه دور که امکان مراجعه حضوری ندارند و یا نیاز به هماهنگی قبل از لیزر دارند می توانند از ویزیت آنلاین استفاده کنند. ویزیت آنلاین با دکتر زهرا سعادتی از طریق "واتساپ" یا پیامرسان "بله" به طور متنی و ارسال عکس انجام می شود. برای هماهنگی ویزیت آنلاین با تلفن های مطب تماس بگیرید.

جراحی و درمان هموروئید توسط دکتر خانم
۵ روش درمان هموروئید یا بواسیر۵ روش درمان هموروئید یا بواسیر
تاریخ انتشار : 1397-08-12
لیزر هموروئیدلیزر هموروئید
تاریخ انتشار : 1395-08-06
فیستول مقعد چیست؟فیستول مقعد چیست؟
تاریخ انتشار : 1395-08-28
شقاق چیستشقاق چیست
تاریخ انتشار : 1395-07-27
لیزر شقاق مقعد در تهرانلیزر شقاق مقعد در تهران
تاریخ انتشار : 1395-10-15
طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین