ده مزیت لیزر در درمان بیماری های مقعد

انواع مختلفی از لیزر در درمان بیماری های مقعد مورد استفاده قرار می گیرد. اگر بیمار نیاز به جراحی داشته باشد جراحی با لیزر پرتوان دی اکسید کربن انجام می شود. اما اگر بیمار نیاز به ترمیم زخم داشته باشد لیزر درمانی با لیزر کم توان انجام می شود. گاها هر دو روش به طور همزمان برای درمان و جراحی هموروئید، لیزرشقاق ، آبسه مقعدی و فیستول استفاده می شود. البته دکتر زهرا سعادتی متخصص جراحی و لیزر از این روش برای لیزر کیست مویی پایین کمر هم سود می برند و این جراحی را با هر دو نوع لیزر به روش بسته و پلاستیک انجام می دهند. برای انجام جراحی و درمان با لیزر به جراحی مراجعه کنید که این درمان را تضمینی و بدون عود و بازگشت انجام می دهند.

چرا لیزر از تیغ جراحی بهتر است؟

در اینجا به ده مزیت لیزر نسبت به تیغ جراحی اشاره می کنیم:

1-لیزر پرتوان جراحی برخلاف تیغ جراحی هنگام برش بافت منجر به خونریزی نمی شود. زیرا همزمان با برش سر عروق و اعصاب ناحیه را ترمیم می کند و خونریزی حین عمل آن بسیار ناچیز است. این در حالی است که هرچه درد و خونریزی حین عمل کمتر باشد دوره نقاهت بعد از جراحی نیز برای بیمار راحت تر و کم درد تر خواهد بود.

2-همانطور که لیزر سر عروق و اعصاب را ترمیم می کند عروق لنفاوی باز شده را نیز ترمیم می کند. به همین دلیل تورم بعد از جراحی با لیزر بسیار کمتر از جراحی با تیغ جراحی است.

3-احتمال فیبروز بعد از عمل با لیزر بسیار کمتر از دیگر روش های جراحی می باشد.

4-بعد از جراحی با لیزر دیگر نیازی به پانسمان های عمیق و فیتیله نیست.

5-جراحی با لیزر با یک خواب عمیق یا بی حسی به طور سرپایی قابل انجام است و نیازی به بستری و بیهوشی ندارد.

6-بعد از جراحی با لیزر فقط یک شب در منزل استراحت می کنید و نیازی به بستری شدن در بیمارستان ندارید.

7-به دلیل مواردی که در بالا گفته شد دوره نقاهت نیز به طور چشمگیری کاهش می یابد و بیمار به سرعت به محل کار و زندگی خود باز می گردد.

8-با لیزر پرتوان می توان انواع بیماری های ناحیه مقعد و نشیمنگاه را در یک جلسه سرپایی و همزمان با هم درمان نمود و دست جراح برای جراحی منطقه وسیعی از بیماری باز است.

9-لیزر تماس مستقیم با بافت ندارد و خاصیت استریل کردن نیز دارد. به همین دلیل احتمال انتقال بیماری های ویروسی مثل هپاتیت و ایدز به صفر می رسد.

10-لیزر مانند تیغ جراحی به بافت آسیب نمی رساند و مانند کوتر باعث سوختن بافت نمی شود. به همین دلیل بافت نکروز نمی شود و به بافت و عضلات مقعد آسیب وارد نمی شود. به همین دلیل احتمال عوارض جراحی مثل بی اختیازی مقعد به صفر نزدیک می شود.درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :

لیزر بیماری های نشیمنگاه با دکتر زهرا سعادتی زیرا ...

تمام جراحی ها توسط دکتر سعادتی انجام میشود

تمام مراحل در کلینیک تخصصی و با لیزر انجام میشود

پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته بعد از لیزر

بدون عود و بازگشت با دستگاه لیزر پیشرفته

خبر خوب برای بیماران راه دور
بیماران راه دور که امکان مراجعه حضوری ندارند و یا نیاز به هماهنگی قبل از لیزر دارند می توانند از ویزیت آنلاین استفاده کنند. ویزیت آنلاین با دکتر زهرا سعادتی از طریق "واتساپ" یا پیامرسان "بله" به طور متنی و ارسال عکس انجام می شود. برای هماهنگی ویزیت آنلاین با تلفن های مطب تماس بگیرید.

جراحی و درمان هموروئید توسط دکتر خانم
لیزر آبسه مقعدیلیزر آبسه مقعدی
تاریخ انتشار : 1401-08-18
لیزر کیست مویی در تهرانلیزر کیست مویی در تهران
تاریخ انتشار : 1395-11-20
لیزر فیستول مقعدیلیزر فیستول مقعدی
تاریخ انتشار : 1395-11-16
لیزر شقاق مقعد در تهرانلیزر شقاق مقعد در تهران
تاریخ انتشار : 1395-10-15
طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین