دکتر متخصص جراحی عمومی و جراحی های مربوطه

دکتر متخصص جراحی عمومی با انجام عمل های جراحی بر روی قسمت های مختلف بدن به ویژه در بخش بالاتنه به بهبود سلامتی بیماران کمک می کند. متخصصین جراحی عمومی قادر هستند جراحی های مربوط به تمام اعضای بدن به ویژه جراحی اندام های شکمی را انجام دهند.

دکتر متخصص جراحی عمومی تنها پزشکی است که تمام اصول جراحی را در رشته خود آموزش می بیند. به همین دلیل می تواند فعالیت های زیادی در زمینه های مختلف جراحی در موارد اورژانسی انجام دهد. این متخصص می تواند در موارد اورژانسی عمل های جراحی زنان، ارتوپدی و اورولوژی را نیز انجام دهد.

تمرکز دکتر متخصص جراحی عمومی معمولا بر نحوه فعالیت غدد درون ریز، شکم و محتویات داخل آن، پستان، پوست، دستگاه گوارش شامل مری، معده، کیسه صفرا، روده کوچک و روده بزرگ است.

مهمترین خصوصیات دکتر متخصص جراحی عمومی

از مهمترین و بارزترین ویژگی های یک دکتر متخصص جراحی عمومی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دکتر جراحی عمومی چه بیماری هایی را درمان می کند؟

دکتر متخصص جراحی عمومی با علم و دانش بالای خود در زمینه های مختلف می تواند راه های درمانی مناسبی را به بیماران ارائه کند. متخصصین جراحی عمومی می توانند مراقبت های لازم مرتبط با انجام جراحی های مختلف را به بیماران آموزش دهند. این متخصصین بسیاری از بیماری ها مانند موارد زیر را درمان می کنند:

دکتر متخصص جراحی عمومی و جراحی های مربوطه

دامنه فعالیت دکتر متخصص جراحی عمومی بسیار وسیع است. دکتر جراحی عمومی می تواند بسیاری از عمل های جراحی دستگاه گوارش را انجام دهد.درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :

خبر خوب برای بیماران راه دور
بیماران راه دور که امکان مراجعه حضوری ندارند و یا نیاز به هماهنگی قبل از لیزر دارند می توانند از ویزیت آنلاین استفاده کنند. ویزیت آنلاین با دکتر زهرا سعادتی از طریق "واتساپ" یا پیامرسان "بله" به طور متنی و ارسال عکس انجام می شود. برای هماهنگی ویزیت آنلاین با تلفن های مطب تماس بگیرید.

جراحی و درمان هموروئید توسط دکتر خانم
درمان فوری بواسیردرمان فوری بواسیر
تاریخ انتشار : 1397-08-12
لیزر کیست مویی در تهرانلیزر کیست مویی در تهران
تاریخ انتشار : 1395-11-20
عمل جراحی شقاق چگونه است؟عمل جراحی شقاق چگونه است؟
تاریخ انتشار : 1395-10-15
لیزر آبسه مقعدیلیزر آبسه مقعدی
تاریخ انتشار : 1401-08-18
طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین