شرایط ویزیت آنلاین و غیر حضوری جراح عمومی و لیزر

امکان ویزیت آنلاین و غیر حضوری دکتر زهرا سعادتی برای آن دسته از بیمارانی که می خواهند در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنند، فراهم شده است. متقاضیان زیادی به دلیل مهارت و تجربه بالایی که دکتر زهرا سعادتی در درمان و جراحی با لیزر بیماری های نشیمنگاه دارند، خواهان ویزیت آنلاین توسط ایشان هستند. به دلیل صرفه جویی در وقت و زمان، شرایط مناسبی برای متقاضیان شهرستانی جهت ویزیت آنلاین توسط دکتر زهرا سعادتی در نظر گرفته شده است.

شرایط ویزیت آنلاین و غیر حضوری دکتر سعادتی

امکان ویزیت آنلاین و غیر حضوری برای بیماران شهرستانی باعث شده است تا با مشکلاتی چون حضور در مطب یا اقامت طولانی مدت در تهران جهت ملاقات با پزشک معالج خود مواجه نباشند. در گذشته، تمام فرایندهای مربوط به جراحی و ویزیت بیماران شهرستانی به صورت حضوری در مطب انجام می شد. همین امر باعث می شد تا بیماران از لحاظ وقت و هزینه ای که باید جهت حضور در مطب صرف کنند در مضیقه نباشند. برخی از بیماران شهرستانی نیاز به یک سری داروهای تجویز شده قبل از عمل جراحی و بعد از ویزیت از سوی پزشک معالج خود دارند. با ویزیت آنلاین دکتر سعادتی میتوانید تمام فرایندهای مربوط به درمان خود را بدون صرف وقت و هزینه­ های اضافی انجام دهید.

آن دسته از متقاضیانی که می خواهند از راه دور و به صورت آنلاین توسط دکتر زهرا سعادتی ویزیت شوند با شماره تلفن مستقیم جهت انجام هماهنگی های لازم تماس حاصل نمایند.

نوبت دهی آنلاین و غیر حضوری دکتر سعادتی

در ادامه، شرایط نوبت دهی آنلاین و غیر حضوری توسط دکتر زهرا سعادتی را برای شما متقاضیان گرامی شرح خواهیم داد.

جهت ویزیت غیر حضوری توسط دکتر سعادتی از ساعت 9 صبح الی 7 شب با شماره 02122766853 تماس حاصل فرمایید.

هماهنگی های لازم جهت ویزیت آنلاین در واتساپ دکتر سعادتی با شماره مستقیم انجام می شود.

بعد از ارسال تصویر آزمایشات و موارد مربوطه در واتساپ، دکتر سعادتی در 72 ساعت آینده پاسخگوی شما خواهند بود.

تمام فرایندهای مربوط به ویزیت آنلاین و غیر حضوری و همچنین پاسخگویی به سوالات متقاضیان گرامی در واتساپ انجام می شود. توجه داشته باشید که امکان پاسخگویی به سوالات متقاضیان از طریق شماره موبایل وجود ندارد. جهت دریافت ویزیت از راه دور با شماره 02122766853 تلفن پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود.

دکتر زهرا سعادتی بعد از بررسی مدارک و عکس های ارسالی در رابطه با مشکل موردنظر بیماران، نظر خود را بیان خواهند کرد.

آن دسته از افرادی که به جراحی نیاز دارند، پرونده پزشکی آنها جهت انجام هماهنگی های لازم به منظور تعیین وقت جراحی با لیزر به پذیرش ارسال خواهد شد. به همین خاطر، بیماران می توانند با خیال راحت به منظور انجام برنامه ریزی های لازم جهت اقامت یک روزه در تهران اقدام نمایند.

یک عده از بیماران هستند که قبل از انجام جراحی نیاز به مصرف داروی خاص دارند. تمام فرایندهای مربوط به ارسال نسخه دارو و هماهنگی های لازم جهت برنامه ریزی های آتی به صورت آنلاین صورت می پذیرد.

نسخه داروهای مورد نیاز برای بقیه بیمارانی که به عمل جراحی نیاز دارند به صورت آنلاین انجام می شود.

نکته مهمی که در رابطه با ویزیت آنلاین دکتر سعادتی باید بدانید این است که ویزیت بعد از عمل جراحی هم به صورت غیر حضوری و کاملا رایگان انجام می شود. بیماران بعد از عمل جراحی نیاز به ویزیت دوره ای از سوی پزشک معالج خود دارند. از آنجا که مراجعه حضوری به مطب برای بیماران شهرستانی بسیار هزینه بر می باشد، برای این دسته از عزیزان امکان ویزیت بعد از عمل جراحی وجود دارد. تنها کافی است که بیماران از ناحیه مورد نظر عکس گرفته و به واتساپ دکتر سعادتی ارسال نمایند.

توجه

از آنجا که تعداد بیماران ویزیت آنلاین و غیر حضوری، زیاد می باشد خواهشمند است که از تماس های مکرر و مشغول کردن تلفن پرهیز نمایید. لطفا طبق توصیه های ذکر شده در جملات بالا عمل کنید تا در خدمت رسانی به بیماران عزیز دچار مشکل نشویم. البته توجه داشته باشید که استفاده از خدمات ویزیت آنلاین دکتر سعادتی ویژه متقاضیان شهرستانی و یا خارج از کشور می باشد. امکان ویزیت آنلاین برای تهرانی های عزیز وجود ندارد. مگر افرادی که بسیار مسن هستند و یا به دلیل بارداری و مشکلات جسمی شدید امکان مراجعه حضوری ندارند.نظرات کاربران درباره این مطلب :
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :

لیزر بیماری های نشیمنگاه با دکتر زهرا سعادتی زیرا ...

تمام جراحی ها توسط دکتر سعادتی انجام میشود

تمام مراحل در کلینیک تخصصی و با لیزر انجام میشود

پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته بعد از لیزر

بدون عود و بازگشت با دستگاه لیزر پیشرفته

خبر خوب برای بیماران راه دور
بیماران راه دور که امکان مراجعه حضوری ندارند و یا نیاز به هماهنگی قبل از لیزر دارند می توانند از ویزیت آنلاین استفاده کنند. ویزیت آنلاین با دکتر زهرا سعادتی از طریق "واتساپ" یا پیامرسان "بله" به طور متنی و ارسال عکس انجام می شود. برای هماهنگی ویزیت آنلاین با تلفن های مطب تماس بگیرید.

جراحی و درمان هموروئید توسط دکتر خانم
لیزر فیستول مقعدیلیزر فیستول مقعدی
تاریخ انتشار : 1395-11-16
لیزر آبسه مقعدیلیزر آبسه مقعدی
تاریخ انتشار : 1401-08-18
طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین